Posłuchaj Irka

Z galerii

Usługi lektorskie

Anty Show

dtp 1

Drukuj

osiecka okladka?Przyjaciele moi i moje przyjaciółki, nie odkładajcie na póĽniej ani piosenek, ani egzaminów, ani dentysty, a przede wszystkim nie odkładajcie na póĽniej miło¶ci. Nie mówcie jej: przyjdĽ jutro, przyjdĽ pojutrze, dzi¶ nie mam dla Ciebie czasu, bo może się zdarzyć, że otworzysz drzwi, a tam stoi zziębnięta staruszka i mówi: przepraszam musiałam pomylić adres i pstryk, iskierka zga¶nie..? [A. Osiecka]

Zapraszamy do wysłuchania koncertu, podczas którego będzie można usłyszeć największe, najbardziej lubiane i znane niemal każdemu piosenki Agnieszki Osieckiej.

Recital jest zestawieniem kilkunastu utworów, przedstawionych w nowoczesnych, akustycznych aranżacjach.

Podczas naszej 80 minutowej ?opowie¶ci o życiu? oprócz tytułowego ?Na zakręcie? usłyszymy: ?Mówiłam żartem?, ?To nasze ostatnie bolero?, ?Małgo¶ka?, ?Ludzkie gadanie? oraz wiele innych ponadczasowych tekstów autorki, która w tak piękny i trafny sposób potrafiła opowiadać o życiu.

Na scenie występuje Agnieszka Wajs wokalistka i aktorka, a towarzyszy jej czteroosobowy skład muzyków ? absolwentów wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach.

 

Występuj±: Agnieszka Wajs, Wojciech Sanocki, Krzysztof Kapel, Piotr Górka, Łukasz Romański.

osiecka 1 osiecka 2 osiecka 3

Do góry

 

e-max.it: your social media marketing partner