Posłuchaj Irka

Z galerii

Usługi lektorskie

Anty Show

dtp 1

Koncert "Trwaj chwilo, trwaj" Eli Adamiak Drukuj

trwaj chwilo trwajEla Adamiak - piosenkarka, autorka tekstów i kompozytorka, która od wielu lat zajmuje w Polsce czołowe miejsce w gatunku poezji śpiewanej. Ze względu na oryginalność, specyficzną wrażliwość i wyjątkową umiejętność muzycznego przekazu tekstu poetyckiego, Artystka należy do grona nielicznych wykonawców tego gatunku.

Pragniemy zaproponować Państwu, koncert "Trwaj, chwilo, trwaj" Elżbiety Adamiak
z zespołem.

Ela Adamiak - piosenkarka, autorka tekstów i kompozytorka, która od wielu lat zajmuje w Polsce czołowe miejsce
w gatunku poezji śpiewanej. Ze względu na oryginalność, specyficzną wrażliwość i wyjątkową umiejętność muzycznego przekazu tekstu poetyckiego, Artystka należy do grona nielicznych wykonawców tego gatunku.

Nagrała siedem płyt, z których każda, według koneserów i krytyków muzycznych okazała się sukcesem. Obecnie wydała dawno oczekiwaną płytę, na której znalazły się starannie dobrane nowe piosenki Artystki, np.: ?Trwaj chwilo, trwaj" (duet z A. Nowakiem), ?Posiedzimy sobie razem w kuchni" (duet z K. Kiljańskim), ?Zanosi się na noc". Piosenka ?Trwaj chwilo, trwaj? przez długi czas utrzymywała się w czołówkach list przebojów m.in. ?Trójki?, Radia ?Złote Przeboje? a plebiscycie Polskiego Radia "Jedynki" głosami radiosłuchaczy wybrana została Przebojem Jesieni 2009 roku.

Podczas koncertu Ela zaprezentuje piosenki z najnowszej płyty "Zbieram siebie" oraz swoje największe przeboje takie jak: "Jesienna zaduma", "Do Wenecji dalej stąd co dzień" i wiele innych.

Koncertujemy z zespołem czteroosobowym: fortepian, akordeon, kontrabas, gitara akustyczna. Wszyscy muzycy są absolwentami Wydziału Jazzu katowickiej Akademii Muzycznej.

Do pobrania: arrowFolder koncertu Eli Adamiak "Trwaj chwilo, trwaj" w formacie .pdfarrow rtl

Występują: Elżbieta Adamiak z zespołem.

tctea 1 tctea 2 tctea 3

Do góry

 

e-max.it: your social media marketing partner