Posłuchaj Irka

Z galerii

Usługi lektorskie

Anty Show

dtp 1

zgalerii 9 W dniach 5-6 wrze¶nia 2014 r. na stacji jędrzejowskiej kolejki odbyła się trzecia edycja Spotkań z Piosenk± Turystyczn± i Poetyck± ?Wagonowe Tra La La Ciuchci Ekspres Ponidzie?.

 

W tym roku po raz pierwszy imprezie towarzyszył jarmark ekologiczny pod hasłem "Poci±g do Natury". Do udziału w jarmarku zaproszeni zostali lokalni producenci, rolnicy ekologiczni, rękodzielnicy, arty¶ci ludowi, gospodarstwa agroturystyczne oraz Koła Gospodyń Wiejskich. Można było zdegustować jak i również nabyć różne produkty w tym probiotyki. Jarmarkowi towarzyszyła instalacja fotograficzna - powiększone zdjęcia Mariusza Łężniaka, Piotra Życińskiego i Łukasza Bełdowskiego, które wykonane zostały w Parku Etnograficznym w Tokarni. W Spotkaniach udział wzięli arty¶ci: Andrzej Poniedzielki, grupa "Browar Żywiec" z legendarnym perkusist± "Skaldów" Janem Budziaszkiem, Spontaniczna Akcja Muzyczna ?Różowa Drezyna?, Jerzy Filar, zespół ?Wołosatki?, laureat zeszłorocznego konkursu ?Poci±g do Piosenki? ? Piotr Kędziora ze Starachowic, grupa ?Bez Jacka? oraz Piotr Bukartyk z zespołem. Na scenie pojawi się też Adam Ziemianin, z którego poezj± można było spotkać się w ?Wierszowagonie".
Więcej informacji na stronie www.wagonowe.pro-persona.pl
Zapraszam do obejrzenia galerii z III Spotkań z Piosenk± Turystyczn± i Poetyck± "Wagonowe Tra La La Ciuchci Ekspres Ponidzie".

Do góry

 

 
e-max.it: your social media marketing partner