Posłuchaj Irka

Z galerii

Usługi lektorskie

Anty Show

dtp 1

Czwarte już Spotkania z Piosenką Turystyczną i Poetycką Wagonowe Tra La La Ciuchci Expres Ponidzie odbyły w dniach 04-05 września 2015 r tradycyjnie w starej parowozowni na terenie dworca Świętokrzyskiej Kolejki Dojazdowej

 

 

W piątkowy wieczór Festiwal recital Piotra Kędziory do wierszy Adama Ziemianina. Wystąpił również świętokrzyski artysta Bronisław Opałko z piosenkami Zespołu Adwokackiego ? Dyskrecja. Na scenie pojawił się znany muzyk, kompozytor, producent muzyczny Michał Jurkiewicz z Dianą Ciecierską oraz przyjaciółmi. Wieczór zakończył koncert zespołu ?Czerwony Tulipan?.
W sobotę w godzinach dopołudniowych odbył się otwarty konkurs dla wykonawców piosenki turystycznej, poetyckiej i studenckiej pod hasłem ?Pociąg do piosenki?. Na scenie zaprezentowało się czternastu uczestników. Główna nagroda przeglądu ?Złoty Tender? trafiła do Marioli Koniecznej, Srebny Tender przypadł Markowi Sołtysiakowi, natomiast Brązowy Tender otrzymał Michał Szpajda. Nagrody zostały wręczone podczas koncertu wieczornego.
Wieczorem w koncercie galowym zaprezentowali się Jerzy Filar, Tomek Wachnowski, Zespół Fosa, Krzysztof Daukszewicz oraz Lubelska Federacja Bardów.
W ramach festiwalu zorganizowano szereg imprez towarzyszących. W tzw Wierszowagonie można było posłuchać wierszy Adama Ziemianina, jak również porozmawiać z poetą, oraz obejrzeć Wystawę malarstwa Agaty Suszczyńskiej. W starej Kuźni odbył się wernisaż fotografii Andrzeja Mochonia ? ?W Krainie Łagodności?.
W parowozowni podziwiać można było fotografie Mariusza Łężniaka i Łukasza Bełdowskiego.
Więcej informacji na stronie www.wagonowe.pro-persona.pl

Zapraszam do obejrzenia galerii z IV Spotkań z Piosenką Turystyczną i Poetycką Wagonowe Tra La La Ciuchci Expres Ponidzie

Do góry

 

 
e-max.it: your social media marketing partner